• XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia 4️⃣✖️4️⃣

• W naszej szkole obchodziliśmy XIII ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA .

Wszyscy dobrze się bawiliśmy rozwiązując różne zadania z tabliczki mnożenia.

Z tej okazji został przeprowadzony test ze znajomości tabliczki mnożenia.

Mistrzami zostali🏆🏆🏆 :

🏅 Laura S.- klasa IIIA

🏅Krzysztof M. - klasa IVA

🏅 Roman S. - klasa IVB

🏅 Damian B. - klasa VA

🏅 Wojciech G. - klasa VB

🏅 Maciej M. - klasa VIA

🏅 Adam K. - klasa VIB

🏅 Szymon N. - klasa VIIA

Jeszcze raz bardzo dziękujemy uczestnikom za udział w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! ❤️

• PROJEKTY PRZEDSTAWIONE !!!

• 20 listopada udaliśmy się do Urzędu Miasta na sesję Młodzieżowej Rady Miasta Dąbrowa Górnicza, podczas której zaprezentowaliśmy swoje 3 propozycje projektów do Funduszu Inicjatyw Młodzieżowych.

Teraz pozostało tylko czekać na decyzję!

Trzymajcie kciuki ✊️✊️✊️

• PAMIĘTAMY!

• Uczniowie naszej szkoły w ramach akcji Bohateron i Powstańcy 44 wykonali lapbooki, czyli tak zwane teczki tematyczne , mające przybliżyć młodym ludziom historię Powstania Warszawskiego.

Cześć i chwała Bohaterom !!!!

• 💐💐💐👏👏👏

• Miło nam poinformować, że dnia 14.11.2023 r. Śląski Kurator Oświaty uhonorował odznaczeniem państwowym 3 pracowników naszej szkoły. Są to nauczyciele: mgr Agata Łapaj, mgr Joanna Maruszyj oraz pracownik administracji mgr Beata Bochenek.

W Śląskim Urzędzie Wojewódzki w Katowicach odbyło się uroczyste wręczenie MEDALI SREBRNYCH ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ.

Przyznawane są one za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa.

Serdecznie gratulujemy! 🥳🥳

• WYCIECZKA DO MOSZNEJ 🏰🏰🏰

• 7 listopada klasy 4b, 5b, 6a i 6b wraz z wychowawcami i opiekunami udały się na wycieczkę do Mosznej.🏰🏰 Ziemia opolska powitała uczestników wyprawy piękną, wiosenną pogodą w samym środku jesieni.

Uczniowie zwiedzili przepiękny zamek z XIX stulecia, który zachwyca swoją architekturą, bogatą historią i ukrytymi tajemnicami. Mówi się, że jest jedną z niewielu budowli, która tak bardzo przypomina Hogwart, że chce się w nim zamieszkać i zostać bohaterem magicznego świata czarodziejów. 🧙‍♂️🧙‍♂️

Uczniowie naszej szkoły zwiedzili Park Zamkowy, a także wnętrza zamku w Mosznej oraz wzięli udział w warsztatach magii i czarodziejstwa. 🧝‍♀️🧝🪄

Była to niezapomniana uczta, która na długo pozostanie w sercach i pamięci uczestników szkolnej wycieczki.🫶🫶

• ŚWIĘTO DYNI 🎃🎃🎃